Změna znamená život PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mirek   

Po dlouhé, skoro půlroční odmlce, se opět objevuji na internetu se svými stránkami. Z technických důvodů jsem nedostal výzvu k zaplacení domény a výsledkem bylo, že jsem o ní přišel. Všechno zlé je pro něco dobré a tak jsem se rozhodl předělat stránky do jiné podoby. Vývoj nezastavíme, pouze se mu můžeme přizpůsobit.

Vzhledem k svému časovému vytížení, kdy mne většinu energie bere má práce a zbytek se snažím dát rodině, jsem se rozhodl, že na stránkách v tuto chvíli budu mít pouze články a statické věci, které nejsou poplatné době. Těch je v tuto chvíli něco přes sto. Kurzy kyvadla probíhají, je třeba se hlásit přímo ke mně, já Vám dám informaci o tom, kde a kdy se konají.

V každém případě se nebojte situací, které se kolem Vás dějí, nemějte strach a obavy, vše se děje na základě Vašeho plánu, se kterým jste sem přišli a který jste si připravili sami – Vaše duše před narozením.  Rozhodujte se srdcem, nebuďte na okolí zlí a nerudní za to, že Vaše představy nevycházejí. Třeba to tak má být, pouze my se s tím nechceme smířit. Věřte, že nikdo to nemá lehké a to co píši ani já tak lehce nezpracovávám, i když se o to snažím a lehce o tom píši.

Hlavně nezapomínejme na jedno – na světě je jeden cit, který můžeme bez výhrad používat a jehož působením jsme schopni zvládnout jakýkoliv problém. Je to LÁSKA. Nemyslím lásku k partnerovi či našim bližním, myslím Lásku s velkým „L“. To je ten pocit, který Vás povznáší a přináší úsměv na líci. To je důvěra v to co děláme, důvěra v naší sílu, v lidi kolem (i když si mnohdy myslíme, že za to nestojí), je to síla našich rozhodnutí, které nás posouvají dál (a ne vždy to je jednoduché či správné rozhodnutí).

 
Duchovní spojení