Zkouškové v roce 2006 ?!? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mirek   
A opět se vracím k otázce roku 2006. Již jsem se k tomu velmi polehoučku vyjadřoval, ale co si budeme povídat, pokud něco není vysvětleno rovnou, to může mít mnoho závěrů a to by asi nebylo vhodné.

… uplynula první polovina roku 2006. Mnozí z nás se do konce roku 2005 stihli zklidnit, vyrovnat se se spoustou okolností a situací. Mnozí jsme si mysleli, jak již jsme v pohodě a že nás nic nemůže překvapit či ublížit. Nezáleží na věku a postavení. Záleží na uvolnění svého myšlení a toku energií směrem k duchovním hladinám a Lásce.

Do této všeobecné euforie vstoupil však rok 2006, který se začal pozvolna hlásit již na konci roku předešlého. A za tu dobu šesti měsíců se najednou stalo mnoho věcí, které nám vrací něco, co bylo dle nás již zpracované a co jsme hrdinně hlásali do světa, jak jsme to ustáli a jak jsme dobří. Je spousta takových, kteří se necítí nějak jinak, jak kdyby se nic nedělo, ale je také spoustu těch, kteří prožívají období jednoho problému za druhým. Najednou si uvědomují, jak moc bolí, že nám někdo ubližuje a že jsme na všechno sami.

Neznám člověka, který (ať na duchovní či jiné cestě) by neměl problémy a starosti. Tyto starosti a situace v tomto roce kulminují.  Nejenom z astrologického pohledu je rok 2006 rokem zkouškového, nebo spíše MATURITNÍHO období. Představte si, jak to na takové maturitě chodí. Nikdo vás nechce vůbec potopit, naopak se všichni tváří, jak jste vlastně dobří a velmi opatrně pokládají otázky. Pokud se chytíte, vzpomenete si, jak jste se s tím daným úkolem vyrovnali dříve, pak vás zastaví a položí další otázku či úkol. Pokud však zaváháte, pak počítejte, že se ještě objeví požadavek na nějaké vysvětlení. Rok 2006 nám touto formou ukazuje vše, čemu jsme se již naučili a hlavně nás zkouší, zda jsme to dobře pochopili. Proto poučení pro všechny:

NENÍ DŮLEŽITÉ, JAK VYŘEŠÍTE DANOU SITUACI, ALE JAK SE K NÍ POSTAVÍTE!!!

Slyšel jsem poutavý příběh, jak kurz (vždy poutavý a vyhledávaný) se celý rozpadl a přece na konci vše dopadlo dobře. Záleželo pouze na postoji aktérů. Někteří to ještě pocítí (jejich materiální a negativní přístup nebyl asi ten nejsprávnější), někteří tím posílili a získali.

Není nic jednoduššího, než řešit tyto věci v klidu a v pohodě. Najít východisko, které neubližuje nikomu, nebo alespoň to nejlepší řešení, které není o záměrném útoku apod. Prostě pracujte s Láskou, nebojte se s lidmi mluvit a i když se bráníte útoku, tak mějte srdce na dlani. Nenechte se rozhodit někým, kdo na to své jednání třeba doplatí, nebo je to jenom herec, který má za úkol vám zahrát správnou roli.

V této chvíli bych opět chtěl připomenout povídání {Příběh o malé dušičce} z knihy Hovory s Bohem. Myslím, že právě v této době je potřeba si tyto skutečnosti uvědomovat a nebrat vše tak dramaticky. Objeví se věci, které vás hodně bolely. Vzpomeňte si, jak jste toto řešili již dříve. Pokud máte pocit, že jste to před tím vyřešili správně, pak se k tomu postavte obdobným způsobem. Neděste se, že se něco děje, nebuďte nervózní z toho, co by tak ještě mohlo přijít. Některé situace jak přijdou, tak odezní, čeká se na váš postoj, ne na reakci na veřejnosti ve 3D světě. Pokud ta situace bolí, pak je nutné přehodnotit celé stanovisko a postoj, a pokusit to trochu jinak řešit. Více citlivě s pocitem, že ten druhý, byť nemá podle vás pravdu, tak má jiné zkušenosti a může reagovat naprosto jinak. On vlastně má PRÁVO NA SVOU PRAVDU a my mu jej nemůžeme upírat!!! Prostě dejte jim možnost se projevit a přitom na ně koukejte jako na člověka s jiným názorem, který by nám mohl donést poučení. Dejte mu stejný respekt a důvěru, jakou očekáváte od svého okolí pro sebe. Věřte mi, budete mít pocit, že se vám problémy začali vyhýbat. Neuhýbejte, neschovávejte se, pouze buďte spravedliví a chápaví. Láska vám sama pomůže se přes tyto problémy překlenout!!! Hlavně nemějte strach, vše vždy dopadlo tak, jak jsme o tom přemýšleli.

Přeji vám všem, abyste se dokázali sami najít. Abyste nemuseli vzpomínat na lepší minulost, ale ve skvělé přítomnosti jste se těšili na ještě lepší budoucnost. Mějte se rádi a buďte s Láskou!
 
Duchovní spojení