Proč píši zrovna o lidech a ne o duchovnu? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mirek   
Proč jsem začal vlastně psát tyto internetové stránky?
Na začátku jsem řešil hodně konzultací emailem či osobně. A pak jsem přišel na to, že každé psaní, které je volně přístupné, si najde vždy svého čtenáře a duchovní bytosti tyto věci využívají ku pomoci potřebných!!! (To je opravdu velká pravda - kolikrát se Vám stalo že jste něco důležitého objevili "náhodou"?).

Několik mých žáků se již párkrát pozastavilo nad tím, že píši pouze něco z toho co znám a více se zaměřuji na své pocity než na tu atraktivní oblast duchovního světa. Mnoho lidí se mě také ptá, proč raději nepíši o svých bohatých zkušenostech s SRT, o dalších pohledech na tuto metodu. Proč raději nesděluji informace o duchovním světě. Proč například nepíši o nástrahách pro lidi, kteří teprve začínají. Již mnohokráte jsem chtěl něco podobného začít (viz příručka kurzu kyvadla ap.), ale čím víc jsem prohluboval své znalosti o duchovním světě, tím více jsem začal chápat a respektovat jednu zásadu: Narodily jsme se na Zemi, abychom se něco naučili, nikoliv abychom se snažili zjistit něco o světě, odkud přicházíme! Na víc jsem zjistil, že mnoho lidí se vrhá do této práce po hlavě a pokud nemají vedle sebe někoho, kdo by je trochu koordinoval, pak si mohou velmi rychle ublížit. Nemluvě o tom, že mnoho lidí má mnoho důvodů naučit se pracovat s duchovním světem a energiemi.

Proto spíše soustřeďuji svou práci na pomoc v žití, nikoliv na zjišťování informací, které jsou po smrti samozřejmostí. Já vím, i já jsem začínal s touhou poznat své minulé životy, abych zjistil kým zajímavým jsem byl a co jsem udělal. Ve chvíli, kdy jsem však uměl se sám vracet do své historie, v té chvíli jsem pochopil, že to vůbec důležité není. Teprve když jsem poznal kouzlo klidného a vyrovnaného žití (ne že se nic neděje, pouze mysl je klidná a vyrovnaná ve víru událostí), tehdy jsem porozuměl tomu, co je pro mne důležité. Prožít příjemně kouzelnou chvilku, která je normálně obyčejnou až nudnou.

Mnozí lidé touží po informacích týkajících se zbloudilých duší, o hierarchii a moci duchovního světa, o síle a kvantifikaci energie při práci s jinými světy,o pohledech do jiných realit a dimenzí, atd. Pro mě to někdy připomínalo pohádku o Nebojsovi, který strach nalezl až po mnoha cestách doma. I já jsem se dostal přes hledání v duchovním světě k nalezení světa lidského. Najednou jsem pochopil, že i v tom lidském světě je mnoho takových, kteří neumí či nechtějí hledat a touží třeba jenom po svobodě lidského rozhodování. Mnohdy jim v tom ale nebrání lidé, ale bloky, energie, morálka a další situace, které nejsou jen tak jednoduše odstranitelné. Před hloupým partnerem se dá utéci, ale před vlastní myslí ?!?!

Lidé, jste tu, protože jste si to vybrali!!!
Tak se snažte srovnávat vše v sobě a hlavně se rozhlédněte kolem sebe. Pokud uvidíte někoho, komu nebude vadit Váš úsměv či nezištná pomoc. Pokud někoho takového najdete (divil bych se moc, kdyby ne) pak neváhejte a udělejte co je třeba. Vložte do toho celou svou duši a přítomnost okamžiku. Uvidíte, že se pro tuto chvíli stanete ohněm, který zapaluje a léčí. To je ta síla lidského ducha. Věřit, pomáhat a nevzdávat se!!!

I z drobné kapky (vy) se může stát lupa pro sluneční paprsky (úsměvy a pomoc), která dokáže rozpoutat ohromný požár. Zapalujte a milujte sebe a ostatní!!!

Hlavnbě si důvěřujte! Pokud chcete, i vy můžete být tím světlem samotným. I vy můžete zapalovat svou pohou přítomností. I za Vámi mohou chodit přátelé kamarádi ale i ti neznámí na radu, nebo třeba pouze pro kousek světla. Důvěřujte sobě, i když teď nemáte vůči sobě vysoké mínění. Mějte se rádi, protože jste to vy. Nikdo jiný není takový jako vy, tak proč byste za to nestáli!!!!
 
Duchovní spojení