Práce s chutí a nechutí! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mirek   
Mnohdy se stává, že bychom měli něco udělat a vůbec se nám nechce (především mluvím o práci duchovní, případně o práci ve které máme možnost rozhodování - u práce fyzické, kterou si vyděláváme na živobytí, bych se na následující text asi těžko vymluvil). Není to o tom, že jsme líní, to ať si srovná každý sám se sebou, ale je to takový zvláštní pocit, kdy se o něco jedná a nejraději byste to odložili. Mnohokráte jsem si něco takové prožil, ale sledoval jsem to i zpětně a pochopil jsem, že se jedná o informace z duchovního světa, která nás staví do pozice rozhodování. Máme řečeno - měl bys, ale teď není správná chvíle. Pokud se to dá odložit, bývá to lepší. Mnohokráte se mi stalo, že když jsme jeli pozdějji, nebo něco začali později zařizovat, tak jsme měli lepší podmínky.

Potvrdilo se mi to nejenom při rekonstrukci domu, ale i při léčení.

Byl jsem například žádán o vyčištění jedné ženy. Od léta jsem na to "neměl chuť". Teprve na nový rok jsem se rozhodl a začal čištění. Do té doby jsem přišel na nové principy práce, které mi najednou otevřely náhled na kýžený výsledek. Jsem stoprocentně přesvědčen, že ještě pár měsíců před tím bych vůbec nepochodil. Kdybych to udělal dříve, pak bych neměl takový výsledek a nepomohl bych zároveň jednomu členu z jejího VJ, který nedávno přišel ze zvířecí říše a v dobré vůli na ní praktikoval naučené vlivy. Tím, že jsem VJ neočistil dříve jsem měl později šanci mu pomoci a on jí pochopil a byl nápomocen. Zvláštní, leč účinné.

Hodně často si hlídám pohledy na chuť a nechuť, hodně často odkládám některé věci. Pokud se mi někdo zeptá, proč, pak nevím, pouze cítím, že ještě nenastal ten správný čas. I chuť při rekonstrukci se drobila do několika obdobích a vím, že při velkém shonu a spěchu vznikly i škody, kterým šlo jinak předejít. No, někdy si nás to "materiálno" pěkně podává!
 
Duchovní spojení