V jakém počtu jsou u člověka? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mirek   
Jeden z mnohých dotazů se týká i počtů diskarnátů, kteří se vyskytují u jednotlivých lidí. Při své práci jsem se nesetkal ještě s člověkem, který by kolem sebe neměl nějakého Diskarnáti. Nevylučuji to, ale nesetkal jsem se s tím. Pokud by se někomu zdálo, že si povídáme o jedné či dvou duších, pak musím říci, že ve většině případech se jedná o desítky až tisíce diskarnátů na jednom člověku zároveň, vím však i o případu, kde se pracovalo asi s 200 mil. dušemi zároveň. Do toho nepočítám lidi, kteří tuto situaci umí řešit a aktivně ji pro sebe a své okolí řeší. Spíše mám na mysli lidi, kteří se nezaměřují na tuto oblast, kteří toto prostě neřeší.

Takže tedy opakuji, osobně neznám takový případ,  ALE to neznamená, že každý člověk musí být negativně ovlivněn.  

Negativní ovlivnění většinou člověk na sobě sám vidí nebo cítí. Jsou to takové stavy, kdy si pak člověk říká – „Chovám se, jako bych to ani nebyl já.“ nebo „.. nějak se psychicky necítím ve své kůži“ atd. Mnoho lidí je na své „spolubydlící“ již tak zvyklí, že jim ani změna stavu nějak nepřipadá nenormální.

Mohu to demonstrovat na sobě – někdy jsem se dokázal rozčílit a v záchvatu zuřivosti si nebral vůbec servítky na nikoho a na nic, kdo se k tomu přiblížil, ten to odnesl bez ohledu na osobu a důvod. Teprve po důkladném očištění (to jsem neměl o této problematice vůbec žádné ponětí) jsem prožil zlost (nebo spíše rozhořčení), které lze kontrolovat, kde se jakoby zezadu koukám na sebe a hlídám se, abych něco nevhodného neplácl, případně abych neublížil tomu káranému objektu. Navenek to může vypadat jako velké rozzlobení, ale uvnitř se jedná pouze o jiný klidový stav. V této pozici se lze pak otočit a klidně hovořit dále, aniž by se člověk musel uklidňovat a srovnávat se s tím.

Hlavní důvod, proč příslušná osoba nemusí být ovlivněna je síla její duše a povahy. V této chvíli opravdu velmi záleží na osobnosti člověka a na povaze příslušné duše. Ony vlastnosti se mohou docela dobře krýt a k žádným pozorovaným změnám nemusí vůbec docházet, teprve při rozhodování může být průběžně podsouván nějaký návrh, který může člověka odsunout na jiný směr cesty.

Někdy se ale stává, že duše jenom přebývá a nemusí mít na člověka pražádný vliv. Je to ale spíše velmi zřídkavý případ, neboť pouhé myšlenkové pochody oné bytosti jsou pro nás zachytitelné a tím nás ovlivňují.
 
Duchovní spojení