Očištění od diskarnátů PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mirek   
Jakékoliv odvádění těchto duší provádím s pomocí Vyššího Já. Zde je asi nutno říci, že i práce při tomto není automatická, neboť diskarnáti se hodně liší případ od případu. Spíše bych řekl, že se liší jejich důvod pobytu u člověka.

U diskarnátů, kteří se u klienta nachází náhodně je to otázka maximálně několika desítek sekund a to v jakémkoliv množství. Dokonce jsem svého času vytvořil místo („přístav“) pro takovéto zbloudilé duše, kde následně čekaly na odvedení do světla. V počátku takovéhoto experimentu se jednalo až o několik tisíc diskarnátů denně.

Mezi nimi se však objeví i tací, kteří nechtějí být odvedeni. S těmi se pak musíme zabývat více. Zde musí dojít na straně klienta či diskarnáta k jednostrannému či oboustrannému pochopení, k nalezení daného problému a uvědomění si situace, která zapříčinila tuto negativní vazbu. Samozřejmě se může jednat i o klienty, kteří s tímto diskarnátem nemají a neměli co do činění a jsou pouhým jeho nositelem.

Ve většině případech je to jednodušší o to, že tyto duše bez problémů „přesedlají“ někam jinam a počkají na řešení toho problému již mimo klienta. Je to vždy na domluvě s nimi a samozřejmě je neposílám na zlé sousedy, ale na nějaký předmět k tomu určený (není třeba si představovat pasti, jako v Krotitelích duchů, jedná se o svícen či něco podobného). Tento diskarnát nepůsobí žádné problémy, neboť je zde, aby něco řešil a v tomto případě se mu řešení naskýtá.

Nejhorší jsou ale diskarnáti, kteří nemají o řešení žádný zájem. Ti se mnohdy ukrývají tak, že teprve několikerá kontrola je může odhalit. Jsou mnohdy zákeřní, zlí či škodolibí, proto i práce s nimi raději nechávám na Vyšším Já. Stačí, když je pomůžu vyhledat a pak to řešení je na VJ.
 
Duchovní spojení