Náladovost a diskarnáti PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mirek   
V této otázce se nechci zabývat ani tak změnou nálad vznikající působením okolních vlivů a společností na člověka, ale působením Diskarnátů jako přímého zdroje „negativní“ energie.

Běžná náladovost (lépe řečeno změna chování člověka ke svému okolí a hlavně k sobě samému) může mít hodně příčin. Například nevyspání, starosti, stresy, obavy, strach atd. Někdy se ale stane, že člověk změní náladu bez zjevné příčiny. Zde nutno podotknout, že toto si musí uvědomit člověk sám, třeba i po upozornění z okolí, ale nelze se dohadovat této změny jako nestranný pozorovatel (přítel, manželka …). Pouze vy sami v sobě jste schopni hledat důvod, proč se vaše nálada najednou změnila.

A právě při pozorování zevnitř mnohdy zjistíte, že žádný důvod nenacházíte a přesto problém trvá. Postupně se cítíte smutní, pomalu se hroužíte do sebe a uzavíráte se před okolím, z věcí, na které jste se těšili začínáte mít obavy, mnohdy až strach atd. Vaše standardní nálady a pohledy na svět jsou jakoby přičerněné, vše Vás nutí povídat si sám se sebou, zabývat se sebou a věcmi, které nejsou běžně dle Vás tak důležité. Najednou se Vám tyto věci zdají být hrozně důležité a vše ostatní jde stranou. Nemáte náladu na nic, nic Vám nejde od ruky jako dříve.

Na druhou stranu však na otázku „Co ti je?“ nejste schopni dát žádnou rozumnou odpověď.

Pokud jste sami zaskočeni takovouto změnou, pak ve většině případech se jedná o ovlivnění „méně pozitivní“ energií, která vychází z jiného zdroje. (Záměrně jsem nenapsal negativní energie, neboť to co je pro jedny vlhké, může být pro druhé suché a jiné zase mokré. )

Jedním z možných zdrojů může být i energie a myšlenky diskarnáti. Přiblížením a setrváním D v našem informačním poli jsme více či méně ovlivněni jeho záměrným či nezáměrným působením na nás a naše skepse či smutek se nadále prohlubují.

Ale co si budeme povídat, i toto je způsob komunikace D s námi. Pokud se to zdá být příliš silné, tak já osobně bych to zahrnul do působení jemnějšího rázu. Znám lidi, kteří měli křeče, bolesti v těle atd. A co by v tu chvíli dali za pouhou skepsi? Tak co tedy s tímto druhem „komunikace“?

Mnohdy se nám stává, že v těchto chvílích sami se sebou hodně diskutujeme (vidět je to na problému, ke kterému se vracíme a přitom jsme jej dříve již odložili jako vyřešený). Někdy z již vyřešených stavů máme i strach (máme změnit zaměstnání, všechno zařídíme, vše klape a najednou – to nezvládnu, to se nemůže povést atd.). Toto jsou většinou příznaky duchovního propojení s D, intenzivní příznaky jeho blízkosti a „zájmu“ o nás.

Řešení je nejjednodušší pro lidi, kteří používají metodu SRT, nebo jinou s podobnou metodou, která dokáže s těmito případy pracovat. Jak ale ti ostatní? Předpokládejme, že se nejedná o kontakt, který má za následek nám uškodit (čím více pracuji s D, tím více jsem přesvědčen, že těch snah o záměrné poškození je méně, než snah o nezáměrné ovlivňování – pod spojením „nezáměrné ovlivňování“ si představuji působení na člověka, při němž působí souhrn pozitivních a negativních energií).

Předpokládejme tedy, že se jednalo pouze o nezáměrné přenesení strachů a obav z D na člověka. Pak je nutné při duchovních dohadech sama se sebou si uvědomit, že se nedohadujeme se sebou, ale s D. Je tedy třeba mu vysvětlit, že se stal zdrojem nesnází a že je nutné, aby se vzdálil tak daleko, aby mohl komunikovat, ale přitom nás neovlivňoval vlastní energií. On musí pochopit že může vám svým vlivem i ublížit a proto je třeba, aby respektoval vás jako osobu i Duši. V těchto případech lze také zavolat na pomoc své rádce či Vyšší Já, kteří Vám velmi rádi pomohou (nepokládejme si otázku - Jak to udělat? Uslyší mne? ... - neboť před VJ, ani D neschováme žádnou svou myšlenku, tak proč by se to nepovedlo takto?). Je i možné si vhodnými otázkami zjistit, proč ta bytost má potřebu své starosti přenášet na nás (mnohdy se jedná o příbuzné, kteří nám chtějí pomoci a neuvědomují si svůj vedlejší vliv).

Touto terapií vysvětlováním vnitřního postoje se stává, že si člověk upevní své vnitřní přesvědčení o sobě, ale mnohdy i pomůže D s jeho vlastními problémy.
 
Duchovní spojení