Modlitba = prosba nebo žádost? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mirek   
Pokud je pravdou, že po smrti jsme rovnocenné bytosti s těmi, které nám pomáhají teď plnit naše přání (bytost, kam směřuje naše modlitba nemusí být totožná s tím, kdo jí plní), pak je ale jasné, že žádné "poklonkování" neplatí a platit by ani nemělo. Neplatí ani žádné něco za něco. Zde nejsme na trhu, kde jsme schopni usmlouvat něco za méně či více peněz za menší či větší svíčku, za více či méně otčenášů ...

Až budete duchovní bytosti a budete jiné bytosti pomáhat při inkarnaci, taky Vám nebude jedno, zda Vás Váš přítel poníženě prosí. Jsme bytosti, duše, které si Váží sebe navzájem a tak není třeba být až servilní, klanět se a prosit o něco!

Velmi silná informace, která se dostane na správné místo je ŽÁDOST. Není to ani strohá žádost, ani pokorná žádost o bydlení. Je to žádost, která směřuje na bytost, jíž si vážím a kterou respektuji. K bytosti, která dokáže má přání plnit a která dokáže i zjistit, zda by mi mé přání neublížilo. Proto jí mám plně důvěřovat a respektovat její rozhodnutí. Splnění si lze i vyplakat (tak jak to udělá malé dítě a vy podlehnete, abyste měli klid), rozhodně to však nevede k Vašemu štěstí.

Důvěřujte těm, ke kterým své žádosti posíláte a mějte na paměti, že Vaše žádost musí být podložena touhou a jasnou představou, proč to tak chcete a kam to povede. Mnoho lidí si plní přání tak, že má cíl, který si vysní a způsob již nechají na duchovnu. Je rozdíl chtít peníze, abych si koupil dům, nebo chtít dům.

Mějte svá přání a touhy. Pracujte denně s nimi, žádejte o jejich plnění.

Jsme ve světě, kde se totiž sny plní !!!
 
Duchovní spojení