PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mirek   

Zahrada pro život! - Marie Kubátová


Toto je článek, který jsem po Marušce chtěl již dlouhou dobu. Jednou nebylo správné období, jindy čas atd. Nějak jsem nechápal proč to nejde, ale teprve po přečtení tohoto článku jsem pochopil, že i kouzlo a Láska v duši se dá vyjádřit mnohými způsoby a ve spojení s "prací" s přírodou je to nejkrásnější.

Kdo ale ona pisatelka je? Maruška je kouzelnice, která umí roztodivné věci. Pokud chcete, vidí až za Vás, tuší věci, které ještě ani nejsou na světě (nemyslím děti) a hlavně má v sobě Lásku s touhou pomoci. Je to má přítelkyně či kamarádka, se svým partnerem jsou pro naši rodinu velmi důležitým životním ostrůvkem. Je to pro nás takový ráj na duši. Maruška je přesně typ člověka, o kterém se říká: "Žák přerostl svého učitele!!" Rozlétla se do výšin a z nich rozlévá Lásku a pomoc. V současné době žije Maruška na Srí Lance a kromě světských povinností se věnuje i duchovnímu světu. Navštěvuje védské šamany a připravuje projekt pro lidi, kteří se chtějí podívat případně i léčit přímo u zdroje.

------------------------------------
Ahoj Míro,
dnes po dlouhé době jsem otevřela internet a navštívila Tvé stránky.
Gratuluji tímto i k vytvoření nových stránek, líbí se mi. Snad mě to konečně popožene k aktivitě něco dělat s těmi mými.
Máš tam odkaz i na Pavla a Taťánu a jejich ESENCE. Super. Nemohu sice sloužit zkušeností, ale slibuji že vyzkouším a pak dám vědět jestli to funguje. Dnes shodou okolností mi od nich jedna přišla. Seznámila jsem se s nimi na festivalu Miluj svůj Život. Úžasná akce!
Když jsi dnes volal, byla jsem na zahradě, je to takové moje duchovně-fyzické léčení. Každou práci si tam doslova užívám. Je sice pravda, že se omlouvám každému "PLEVELU!", který musím vytrhnout, což je jediné co mi na té práci vadí, ale už jsem přišla na fintu.

Víš, na té zahradě je vlastně všechno co potřebuji já, moje rodina a všichni mí úžasní klienti k léčení.
Vlaštovičník - letos budu dělat tinkturu. Pampeliška - perfektně čistí játra a žlučové cesty, odvede všechny přebytečné hořčiny z těla a použiji vlastně celou rostlinu. Stonek se dá jíst hned, květ je dobrý na med, lístečky do salátu a kořen usuším na čaj. Je to taková královna jara. Jitrocel a řebříček. Nebýt jich, neměl by jeden nešikovný truhlář zahojené zhoblované prsty za 3 týdny, ale za půl roku, jak ho strašila lékařská věda. Ptačinec už se těší na dětská odřená kolínka a Svízel přítula, ten malý nezbeda, který se na každého lepí je k jarní očistě společně s kopřivou jako stvořený. Nebo ne jako? Asi doopravdy. Ne asi. Doopravdy.

Představ si,co se mi stalo! Byla jsem mému dítěti pro smích! Víš, zrovna začaly kvést fialky, je to asi měsíc zpátky a znáš mě. Jak se udělá jenom trošku hezky, vykoukne sluníčko a zrovna neprší a zrovna mám trošku času, letím se léčit na zahradu. Já ty malé drobné kvítečky tak miluju! No a byl jich tam celý koberec. Letos si daly záležet aby mě potěšily! Neváhala jsem a fakt jsem si k nim klekla a užívala jsem si jejich krásu a vůni. Uznávám. Byl na mě asi zvláštní pohled. Ale že bych byla až tak k smíchu?! Eliška s kamarádkou i s Ivanem si naopak hlasitě užívali poleld na starou klečící mámu u fialek.- Budiž jim přáno. Stejně jsem je pak ošálila. Seděla jsem si pak jako by nic opodál a mé zahradní víly a Andělé mi tu fialkovou vůni nosily až do večera!

Přála bych každému ty nádherné prožitky na ktaré jsem se těšila celou zimu. Ani nevíš jak mi bylo líto těch mých nemocných lidiček, že jim musím doporučovat stresové a skoro mrtvé bylinky z lékárny. Konečně je Boží lékárna otevřena a můžeme léčit ne jen dušičky, ale i ty naše tělíčka, ať je to všechno komplet jak má být! V létě můžeš přijet na brigádu sbírat s Láskou bylinky, ať je jich pro každého dost.

Přeju nejen Tobě, ale nám všem - pohádkové dny a zdraví na duši i na těle!
Majka

 
Duchovní spojení