Jak se plní přání? Pozor na to, co chcete! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mirek   
Toto je malé povídání o tom, jak nám duchovní bytosti pomáhají při našich přáních o poznání. Před nějakou dobou jsem měl celkem silnou chřipku, dva dny jsem to přecházel až jsem se rozhodl s tím něco udělat. Před spaním jsem se uvedl do klidného stavu a začal jsem pracovat se svým Vyšším Já. Podotýkám, že ve většině případů se mě týká pravidlo - Kovářova kobyla chodí bosa. Druhý den mi nic nebylo.

Celé dva týdny jsem litoval toho, že jsem si nepamatoval, co jsem udělal, abych to mohl používat. Přál jsem si, abych si mohl vzpomenout na to, co se jsem všechno prováděl, neboť bych to mohl použít pro práci s klienty. A pak to začalo - V pátek mě začali bolet klouby, byl jsem jak na vodě, k tomu průjem. Nevěděl jsem, jak si sednout, prostě hrůza. Do postele a dva týdny na penicilínu. Prostě angýna jako hrom. Večer jsem zase nevěděl, jak si lehnout, no prostě síla - stav který se nedá přehlédnout. Vzal jsem si jeden paralen a řekl jsem, že s tím musím něco udělat, protože ráno mě čeká delší cesta autem. Ve tři hodiny ráno jsem se zničehož nic vzbudil, viděl jsem sebe a své VJ tak, jak spolu vždy pracujeme - položili jsme mé tělo mezi nás a kousek po kousku jsme jej čistili. To už jsem nemusel dělat, v klidu jsem mohl usnout, neboť ten prvotní základ byl proveden a ostatní již běželo dle domluvy bez mé fyzické přítomnosti.

Ráno jsem před sedmou hodinou to udělal znovu, v osm hodin jsem vstával a světe div se: Žaludek a vnitřnosti jako "na vodě", ale žádná bolest, žádné průvodní jevy nic. Do odpoledne, do tří jsem už byl naprosto v pohodě. Prostě nádhera a pohoda.

Teprve včera večer mi došlo, že jsem chtěl vědět jak na to, tak jsem to musel tak zažít. Najděte si svůj způsob, ale nezapomeňte, že i vy můžete aktivně s VJ spolupracovat.
 
Duchovní spojení