Duhová poselství - Energetické kresby PDF Tisk Email

(Energetické kresby najdete na těchto stránkách v odkaze ENERGETICKÉ KRESBY)

O tom, co je to mandala je napsáno již mnoho. Je samozřejmě jasné, že co člověk, to jiný pohled a jiný pocit, a tím také i jiná interpretace. Je mi potěšením zde uvést další autorku mandal - energetických kreseb. Na úvod spíše nechám promluvit autorku těchto krásných forem - Evu Lipinovou:


Jak lze plout na vlnách energie

Já sdílím názor, že obrazy nepotřebují výklad, stačí název a ani ten mnohdy není třeba. Musí člověka oslovit, dotknout se ho a uvést tam, kam potřebuje právě on sám. Je to jako se vším. Buď se vám věci líbí a přijímáte je nebo jdete bez povšimnutí. Nemusím znát člověka, stačí mi slova, obrazy, hudba a ze všeho se dá docela vycítit jeho postoj ke světu, jeho srdce.

Od dob, kdy jsem četla Exuperyho Malého prince se řídím: "Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.". Je to nejvýstižnější motto, jaké jsem kdy objevila. Když jsem na vašich stránkách četla povídání paní Marušky Kubátové, nepotřebovala jsem znát komentář o ní. Svými slovy a láskou k bylinkám, k zahrádce mi byla tak blízká, že bych ji nejraději objala. Mluvila z celé mé duše, protože i já nacházím zdroj největší síly a inspirace právě v přírodě. Je nejmocnější, nejkrásnější ... žádná nej nestačí, abych vyjádřila obdiv před tím zázrakem, který nám Vesmír dal.

A co teprve doteky hvězd ... co teprve to, co je dál a vy to jen cítíte. Naleznete Slova? Jsou to jen doteky jakýchsi duhových poselství. Ta nepotřebují slova. Stačí, když se vás dotknou. Když vytryskne pramen a po kapkách vrací se zpět, nese s sebou pečeť okolního světa. Tak je tomu i s lidmi, které potkáváme, s dílky, která přečteme, prostě se vším. Každá kytka, každé setkání zůstane jako otisk v nás. Kéž by ty otisky byly plny harmonie, Lásky.

Kontakt na autorku slov i kreseb najdete zde.

 

 
Duchovní spojení