Proč duchovní spojení? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mirek   

Proč vznikly vlastně tyto stránky??

Žijeme ve světě, který má mnoho záhad či nevyjasněných dějů a skutečností. Žijeme ve světě, kterému vládne náboženství v nejrůznějších podobách. Žijeme v místě, kde se setkáváme s energiemi v tom nejsyrovějším stavu. A tomu všemu se musíme podřídit. Musíme svá duchovní přesvědčení měnit a upravovat, musíme se rozhodovat jinak, než cítíme a chceme. Syrovost materiálního světa je pro mnohé jedince (skoro bych řekl že pro většinu z nás) natolik silná, že se jen velmi těžko vyrovnáváme s tímto světem na úrovni Lásky a pochopení.

Je jedno, zda jsme chudí či bohatí, chytří či hloupí, silní či slabí. Všichni mají své místo na této planetě a všichni mají důvod zde být. Bohužel však jedni i druzí zapomínají na Lásku, na ten pocit sounáležitosti, který je velmi důležitý pro naše vnitřní cítění a vyrovnání se se světem. Je sice velmi příjemné být chytrým či bohatým, ale pokud to doprovází vnitřní neklid, či nevyrovnanost, kdy jdeme někam, sami nevíme kam, ale hrozně tam spěcháme bez ohledu na to, co se kolem nás děje, pak naše cesta není správně pochopená. Ať jsme jací jsme, záleží na Lásce kterou máme v sobě a kterou rozdáváme kolem sebe. Pokud získáme majetek na úkor neštěstí druhých, není to správná cesta. Sice to teď vypadá jako hlásání scholastiků proti bohatým, ale není tomu tak. Je mnoho lidí, kteří dokáží majetek získat poctivou cestou a dokáží jej dále rozmnožovat. Přejme jim jejich schopnosti, hlavní je ten správný pocit, kdy není třeba míti z ničeho špatné svědomí. Já tady spíše mluvím o přístupu k druhým. O klidu a míru na duši při komunikaci s partnerem, přítelem či nepřítelem.

Vůbec si nemyslím, že je to jednoduché, naopak, ale o to více je možno pomoci svou přítomností dalším lidem. Všichni kolem nás - ti kdo nás mají rádi, ti kdo nás zlobí, provokují, lžou nám či ubližují - všichni ti jsou zde na Zemi s námi záměrně a pomáhají nám plnit náš úkol. Oni jsou našimi nejbližšími, kteří (až si opět jednou vzpomenou) jsou ochotni pro nás udělat cokoliv. Ale teď jsme zde a nechápeme to, nerozumíme tomu a nechceme to ani většinou slyšet. Nevěříme, že ten, kdo nám ublížil, sebral majetek či nás bije, že ten někdo je hoden naší Lásky. Vím, zloba a nenávist je vždy rychlejší, než Láska a klid, ale nevydrží tak dlouho, nemají takovou sílu, která by mohly ony vztahy zlikvidovat. Energeticky se jedná o velmi silné energie s opačnými vlastnostmi.

Ale ať to dopadá, jak to dopadá, tak jsme to my, kteří musíme žít se svým svědomím a kteří si později budou sami před sebou kontrolovat, jak svůj úkol zvládli, jak se jim podařilo projít tím peklem Země a budou zjišťovat, zda to, co dělali je opravdu to co si vzali za svůj úkol.

A zde je můj úkol

Ukázat všem lidem, kteří chtějí slyšet, že každý okamžik jejich života by měl být ve znamení Lásky a míru. Říci, že pokud žijeme, vždy je nějaká možnost, jak napravit kroky, které se nepovedly a jak opravit chyby, které jsou již vykonány. Nejdůležitější je pochopit. Porozumět sobě, své cestě, svému dalšímu chodu životem. Mnoho lidí se cítí jakoby ve vězení - uzavření prostorem, společností, lidmi kolem sebe, morálkou atd. Ví, že kdyby dělali tamto či žili takto, tak by dokázali tolik věcí, ale co by tomu řekla rodina, lidi, atd. atd.

Co tedy s tím? Těžko se radí, ale pokud něco cítíme jako potřebu ...
Je třeba tedy naslouchat a konat dle srdce. Nebojte se udělat kroky, které jsou Vašemu srdci blízké!!!
 
Duchovní spojení