Podpora duchovního vědomí státu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mirek   
Se státy to nebude o moc jiné, než s lidmi, pouze těžkopádnější. Stát nemá tolik křižovatek a rozhodování závisí na společném vědomí. Pokud má stát dojít k nějakému cíli, pak to rozhodně není pouze jedna cesta, kterou se může dát. Vždy je několik alternativ, pouze záleží, ke které se společné vědomí na křižovatce rozhodování přikloní. Rozhodování samozřejmě může být ovlivněno okolnostmi, za kterých se rozhoduje. Například vojenský nátlak pouze dopomůže k výběru. Málo kdo vede válku z dobré vůle a bez vidiny odměny. Bojovat budete za peníze, dům, auto, ropu anebo "pouze" za Lásku a klid. Pokud Vám někdo napadne rodinu, budete bojovat, pak za to získáte i odměnu. Odměna pouze ulehčuje rozhodování. Je to vždy výběr, křižovatka a cesta je závislá na odměně.

Pokud tedy někdo bude posílat Lásku a porozumění na stranu některého státu, je dost možné, že stoupne síla všeobecného vědomí státu a dovolí si vybrat cestu, která je nepravděpodobná při jiné příležitosti. Pokud posílíme energií a Láskou člověka, taky udělá rozhodnutí, které by jindy neudělal, protože jindy na to nemá dostatek sil. Přitom ale nepřebírám za něj odpovědnost, pouze mu dám možnost výběru. Pokud si vybere tak, že si vytvoří karmické zatížení, pak je to jeho rozhodnutí a on se za to rozhodnutí musí zodpovídat. Já si ponesu "pouze" dobrý pocit, že jsem mu pomohl k rozhodování. Tak je to i se státem.

Jak tedy působit beze strachu o to, že bude můj výběr chybný?  

Pokud se "stát rozhodne" na základě všeobecného vědomí, pak každý člověk, který je součástí tohoto vědomí, pak se vždy rozhoduje pouze na výběrech, které má a které "vidí". Z našeho pohledu je to kolikrát jiné a mnohdy pro danou oblast nesprávné. Řešeních je vždy mnoho, ale ne všechny jsou možné a správné. Je třeba posílit vědomí státu, aby se rozhodovalo správně pro danou oblast a dané okamžiky. Nechtějte, aby se rozhodlo proti válce. Tím by se znásilňovala podstata rozhodování.

Podívejme se na něco, co známe. Například volby prezidenta, které proběhly za rozporuplných názorů: Každý z lidí má jiný názor. Jak chcete vytvořit společné vědomí státu?  Chybně definované stavy mysly :  "Klause ano, Klause ne. Komunisty ano, komunisty ne..." Co je to za rozhodování? Nepřemýšlíme, co by nám pomohlo, ale co se nám líbí. Komunisti se příště mohou jmenovat Juditina strana a nikdo to nepozná. Budou zlí a všichni budou litovat, že vyhráli volby. Nebo naopak. Kdo to pozná? Vždy stojíme před rozhodováním, pouze věci ovlivňujeme tak, jak bychom je neměli ovlivňovat: "Ať Klaus nevyhraje, je mi jedno kdo tam bude, jenom ne Klaus!" "Ať to nejsou komunisti. "

Správně postavené posílení společného vědomí: "Ať je to ten, který nejvíce pro následující období pomůže našemu státu!"

Vždy (a kdo znáte SRT to chápete) je to o správně položené otázce - nesmíte nikdy koukat na Váš momentální stav, neboť je mnoho informací, které nemáte a které se mohou objevit až později. To by třeba vedlo k prudkému obratu ve všeobecném vědomí.

No, je to asi dost složité, snažím se to psát tak, aby se má Duchovní Rada usmívala a tím vím, že se neodchyluji od "svých" názorů ani přesvědčeních. Není to dogma, je to pouze princip, který má člověk možnost používat ve 3D podobě i mimo ní. Princip rozhodování na základě správně definované podpory a posílení.
 
Duchovní spojení