Čekání Diskarnátů na zemi PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mirek   
Čas je pro Zemi velmi důležitý. Bez něj bychom si nedovedli představit žádné konání. Pro duchovní sféru je však čas něco naprosto nepodstatného. Diskarnáti, kteří uvázly zde na Zemi a čekají na svou „příležitost“, nebo se jen tak potulují jsou na tom naprosto stejně. Pro ně neexistuje pojem ČAS. Oni vnímají pouze TEĎ, ne za chvíli, za sto let atd. Pouze TEĎ! Pak je samozřejmě prvotní otázka „Pokud se ale duše jejího zájmu neinkarnuje, tak by mohla být na Zemi a čekat marně. Nebude to pro ní dlouhé čekání?“. Odpověď je ale jednoduchá –  ona nečeká, ona JE!  

Proto je možné se setkat s Diskarnáty, kteří přicházejí „řešit“ události, které se staly před několika staletími a přesto o tom mluví, jako by se to stalo včera. V této fázi nechápou, že by si znovu inkarnované duše nemohla na ty nepříjemné události vzpomenout.

Mnohdy se stává, že při svém pobytu na zemi a při tom tzv. čekání se dostanou do míst kde dojde k pochopení, k vyrovnání se s danou situací či křivdou a budou odvedeni do světla. Většinou tento impuls pochopení přijde z vnějšku, oni samy se málo kdy tímto zabývají. Ve chvílích pochopení na tuto duši hodně působí i její průvodci, jejichž snahou je, aby duše již nebloudila, což je pro obě strany traumatizující zážitek.

Průvodci se snaží co nejvíce duši pomoci, aby došla k poznání a uvolnění. Pokud je ale duše rozhodla zůstat na Zemi a pokračovat ve své pouti, pak není důvod její rozhodnutí jakkoliv měnit, natož někoho o čemkoliv přesvědčovat.
 
Duchovní spojení