Dana MACHOVÁ - Svět mandal PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mirek   

(Mandaly Dany MACHOVÉ najdete na těchto stránkách v odkaze SVĚT MANDAL.)

Mandalu bychom mohli také pojmenovat jako Energetická kresba případně i jako  Průhled do jiných sfér či dimenzí. Autor těchto kreseb se při práci přímo napojí na příslušnou dimenzi a zprostředkovává svou kresbou vzkaz či propojení někomu druhému.


Pro práci na vytváření mandal musí být člověk čistý, duševně vyrovnaný a nejlépe vysoce neutrální. Tím se zajistí, že nevznikne zkreslení. Mnohá mandala je silným "zprostředkovatelem" energetického toku, proto jí lze s úspěchem použít i na posílení či dobíjení svých energetickéch hladin. Lze jí ale použít i pro podporu proti kouření či jiným návykům a zlozvykům, lze mandalu použít na podporu učení, vnímání atd. Mandaly se též používají jako doplněk k meditacím, případně k posílení klidu a pohody v těle. Tyto kresby jsou schopny podpořit či posílit libovolný stav lidské mysli.

Každá zde umístěná mandala je samozřejmě již kopií originálu a tak i její energetická hodnota není taková jako originálu. V případě, že máte zájem o originály, pak se obraťte přímo na autorku. Autorkou jednotlivých zde uvedených mandal je Dana MACHOVÁ. Její telefon je 603 520 533. Na základě dohody je schopna nakreslit pro zájemce mandalu bez osobního kontaktu. Je třeba se s ní domluvit. Podmínky dohod mi nejsou známy.

Doufám, že časem se z této záložky stane velmi pohledná galerie "energetického" umění. Rád bych, aby každou mandalu provázel její příběh, takové duchovní poupátko, které umožní mandale rozkvést v našich duších. Příběhy pro mandalky píši já podle toho, jak na mne mluví a jak se mi otevírají pro mé vnímání. Rozhodně to nemusí korespondovat s Vašimi pocity a vjemy.

Opět se omlouvám těm, kteří by si tyto obrázky chtěli kopírovat, ale tato možnost je takto řešena dle autorského práva, takže do budoucna ... snad.

 

 
Duchovní spojení