Čas osobních změn a přeměn PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mirek   
Osobní přeměny jsou a stále budou. Říká se, že když strom neroste, tak uvadá. Nic mezi tím. A tak je to i s lidmi. Každý má svůj směr a svou cestu. Duchovní růst se Ti však projeví jinak. Jsme na cestě dobra, mnoho lidí jsou velmi vysoko i v duchovních oblastech a přesto se stále ptají, proč se jim mění nálady. Jak to, že i duchovně žijící lidé podléhají běžným životním situacím.

Opravdu se měníme. Někdy si zoufáme, někdy se trápíme, hádáme se, milujeme se, jsme zlí, roztěkaný. Nechceme se s nikým bavit, chceme se smát, chceme běžet deštěm, ale moc to studí, chceme dělat správné věci, ale lenost nás přemáhá. Trápíme se malými problémy. ALE JSME PŘECI LIDÉ! Proto jsme zde a nesmíme očekávat, že až plně prohlédneme, že již nikdy nebudeme mít hlad. Pochopíme sice pravdu a lásku, pochopíme co budeme dělat po smrti, ale nemusíme nepochopit, že partner od nás očekává i něco jiného. Prostě se budeme trápit dál.

Važte si i těch přechodů a té Lásky, která je a pak zase není. To je jeden ze způsobů jak si uvědomit sama sebe. Nesnažte se hned sebe pochopit. Pouze poslouchejte sebe a své rádce a jděte cestou, která je Vám milá, která možná nemá cestu na trůn vůdce lidu, která ale je !!!

Vaše cíle a Váš směr si určujete sami. Nevím, zda má Duše si naplánovala býti konečně v této inkarnaci Světlem !? Pochopil jsem ale, proč ale dokázala "se mnou" :-) vydržet to ohromné množství inkarnací a proč to tak mělo být. Máme tedy způsob, jak si hlídat směr, máme i vidinu svého cíle. Jdeme cestou Lásky a kidu, tak jak tedy dál?

Láska není rychlá, Láska je klidná, vyrovnaná a změna se projevuje právě v tom, že si uvědomujeme malé krásy kolem nás. Pokud budeme postupovat tím běžným vražedným tempem, pak se zapomeneme v pravou chvíli zabrzdit. Rychlostní závody pro Lásku nikdy nejsou a nebyly. Všechno ostatní už přijde. Pamatujte si, pokud fungujete v kmitočtu Lásky, pak pro zlé lidi jste "neviditelní" a ostatní si nás všimnou sami.

Duchovně žijící lide (a nejenom ti) musí začít vytvářet ostrůvky lásky a porozumění. I vy jste, nebo začínáte být jedním z nich. Proto se na Vás obrací lidé s drobnostmi, s drobnými požadavky o pomoc - možná jenom pro to, že se chováte mile a vstřícně. To milé chování je takovou malou Boží službou, kdy k malé zásilce s radou či pomocí přibalíme ranec porozumění a Lásky. A bez příplatku. O nich se za chvíli bude vědět.

Vaše cesta je však už vytyčena a kráčíte po ní, nelze z ní sestoupit. Vaše Světlo Vás nenechá vše vrátit zpět. Mimo své tělo, prostor a čas pracujete neuvěřitelně intenzivně, tak proč se s tím trápit ještě tady. Neobtěžujte svou "duši" malichernostmi, které se na Vás lepí. Milujte lidi, kteří se na Vás zlobí, protože jsou to emoce. Těch později moc neužijete. No, však uvidíme. Vy jste ale ti, kteří ponesou a musí nést štafetu Lásky a porozumění. Kdo četl Celestinské proroctví pochopí, kam to směřuje. Pokud budeme mi těmi kapkami, kterými začínají povodně, pak nechť kape. Planeta Srdce pláče kvůli nenávisti a zlobě, obrací se, posílá vše, co by to mohlo zastavit, ale jsme hluší. Ona chce Lásku, ona chce klid a energii, kterou bychom jí měli dávat. Až přijde ta správná chvíle, pak se začne měnit a my to budeme muset chápat, ale hlavně jí pomáhat. Zatím do vesmíru vysílá naše krásná modrá planeta tmu, někdy je to šero, ale jednou bude zářit a to začíná u nás. U naší Lásky v duši. A to jednou už bude čekat i na nás.

Nejste pouze chlapečky a holčičkami. Jste SVĚTLONOŠI a že se tak necítíte, to nevadí. Mám pro Vás všechny vzkaz >>>SVĚTLO JIŽ HOŘÍ

Nebojte se svých chmur a sobeckostí. Jste to vy se vším všudy a to je to krásné. To co jste měli dokázat jste dokázali právě vy. Mimo tuto inkarnaci jste se stali vysoce uznávanými, pracujete na věcech, o kterých by se Vám ani nesnilo. A to jste dokázali VY a TADY. To nevadí, že nevidíte výsledek a necítíte ho. Pochybnosti - jak za rok či deset let se může někdo dostat vysoko - nezapomeňte, že Tam to je bez času. Prostě to tak je. Nesnažte se chápat.

Žijte radujte se, milujte, zlobte se a umírejte - tak jak chcete. To je ta Vaše správná cesta. Pouze se svým blízkým neodmlčujte. Chybíte jim. Mají Vás rádi, pouze to nevědí, nebo to neumí říci. Dávejte energii, je to krásné, rozdávejte lásku, je to třeba a netrapte se malichernostmi. Pokud bude dnes šero a zítra světlo, pak si mohu uvědomit to, že světlo existuje. Lásku si uvědomím až vedle nenávisti, pravdu vedle lži. Prázdno vedle plnosti a strach vedle bezpečí. Sice se trápíte, ale jste ostrůvky bezpečí, rozšiřujte je, ale nezapomeňte na to ostatní. Nikde jinde se to tak dobře nenaučíte, jako na planetě Srdce. I Ježíš měl trápení, bolesti a pochybnosti. Mějte je ! Jsou důležité. Pamatujete si doby, kdy jste si je neuvědomovali?

Miluji Vás ze Srdce svého a ze Srdce Země, která Vás potřebuje!!
 
Duchovní spojení