My a nový život. Potraty ANO či NE? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mirek   
Pokud teď všichni čekáte, že budu horlivým zastáncem jedné či druhé strany, pak se mýlíte. Neočekávejte od tohoto tématu nic jiného, než pár faktů a spousty zamyšlení.

FAKT 1: Duše se s tělem spojuje v době těhotenství
Jsou duše, které se připojují (navazují na tělo) od druhého měsíce těhotenství, ale to je velmi vyjímečné. V drtivé většině se spojení provádí mezi 4 měsícem a porodem. Hodně záleží na duši, s jakou časovou rezervou začne toto postupné navazování složitého připojení. Vždy hraje velkou roli, jak sedí duši příslušné tělo.

FAKT 2: Duše o inkarnaci a o spojení s tělem ví dříve, než vůbec k početí dojde.
Mnohdy jsou tyto informace připravené a zpracované ještě před narozením rodičů. Jedná se o tzv. režírování života, kdy se jednotlivé duše domlouvají a připravují na své role v životě.

FAKT 3: Duše mají mnoho možností a schopností, jak ovlivnit narození.
Je známo přece mnoho případů, jak se matky rozhodli k potratu na poslední chvíli nejít. Známe spontální potraty, které plynou nejenom z rozhodnutí lidí a které mají za úkol něco lidi naučit, či jim pomoci řešit jejich karmické zatížení.

FAKT 4: Náhlá úmrtí novorozenců nejsou bezdůvodná.
Většina úmrtí ještě nenarozených či nově narozených dětí, které měli všechny potřeby pro život splněné nejsou bezdůvodné. Mnohdy se jedná i o předem vzájemně domluvený akt, který vede k pochopení, k nastartování nějaké další činnosti či k uvolnění nějakého životního bloku. Mnozí rodiče teprve po tomto začali být veřejně aktivní, mnohé rodiny se více stmelily, mnohé se ale rozpadly. Ne každý jedinec se dokáže s tímto faktem vyrovnat, ale z duchovního hlediska nejde o nic jiného než zkoušku, která je krokem k dalšímu růstu.

FAKT 5: Je mnoho jedinců, kteří se narodili jako nechtěné děti.
Nemluvím zde o případech, kdy je dítě nechtěné stále. Myslím spíše takové případy matek, které skáčou ze stolu a provádějí různé nesmysly pro vyvolání potratu a pak jsou z nich milující matky, které své chování nejsou sto pochopit.
Vím, píše se to asi hezky (zvláště když jsem muž) a o to hůře se to prožívá. Jedná se však především o duchovní žití, které na Zemi učí novým zkušenostem a pomáhá odbourávat ty negativní zkušenosti z minulosti. Jeden z negativních vlivů minulých životů je přetrvávající pocit nebezpečí při porodu. Ten vznikl především u žen, které při porodu umřeli a toto zatížení si nesou v karmě. Vždy veškeré konání by mělo vyústit v Lásku, v pocit klidu a míru. Tak i napravování těchto zatížení vede k pochopení.

Rozhodnutí, zda potrat ano či ne je vždy na uvážení člověka. Není ale možné, aby někdo si bral toto právo na rozhodování za jiné. Aby z moci síly či instituce řekl:"Je mi jedno, zda máte takové problémy či stavy, prostě budete mít děti. Jestli je nechcete, nemilujte se!" Je to smutné, když takto mluví "osvícení" lidé.

Na druhou stranu je ale nutno vzít onu chvíli rozhodování naprosto VÁŽNĚ.Nelze to řešit jen tak, jako když jdeme do samoobsluhy pro mléko. Toto je velmi váné rozhodnutí, které má jistě vliv na celý život.Nezvažujte situaci tak, že nejsou peníze a tak to necháme na dobu, až budou. Do té doby můžeme mít dvacet potratů, tak proč si dávat pozor ... NE! Takováto lehkomyslnost se v bytí každého jedince dříve či později vymstí.

Je třeba tuto situaci zvažovat srdcem. Chápat všechny aspekty situace a brát svůj stav ne jako nemoc, ale jako požehnání (tak přece o tom mluvili i naše babičky). Nesmíte podceňovat své okolí. Zvažujte vždy srdcem, zda situace je vhodná, zda okolí je to správné a zda není zbytečné jít do přerušení. Vždy je to rozhodnutí na Vás, ale nikdy pak svého kroku nelitujte, neboť to rozhodnutí je vždy Vaše a vVy jste se rozhodli s plnou odpovědností a vahou.

V každém případě nezapomeňte, že duchovní svět je jiný, než tento a tam už jsou všechny aspekty zváženy, herci jsou již dávno před Vašim narozením připraveni a všichni ví, že Vy jste ti praví pro své děti. Nikdo jiný jim nemůže dát lepší prostředí pro naučení se dalších zkušeností a pochopení určitých pravd. Nikdy se nebojte toho, že nejste ti praví. Naopak. Právě Vás si ony duše vybrali pro narození a pro svůj život. Oni jsou tu, protože před narozením věděli jací jste. Proto si jich važte a důvěřujte, že jde vše tak jak má.
 
Duchovní spojení